Zaznacz stronę

Opinie

Zaufały nam setki klientów.

Pracujemy już ponad 15 lat, zioła to nasza pasja i misja medyczna. Pragniemy, aby coraz więcej osób ufało tym naturalnym lekarstwom, które działają cuda. Cieszymy się, że są Państwo z nami. Pomogliśmy setkom osób w zwalczeniu ich dolegliwości związanych z problemami skórnymi, chorobami wewnętrznymi i na tle nerwowym. Stale uczymy się nowych rzeczy i mamy nadzieję, że dobra passa nigdy nie ustąpi.

Opinie klientów

Dziękujemy za miłe słowa,
niezmiernie cieszymy się z każdej takiej wiadomości od Państwa.

Pokrzywa

Zakupiła u Państwa suszoną pokrzywę i moje życie odmieniło się w ciągu 2 miesięcy. Włosy wypadały mi garściami, a odkąd piję codziennie kubek naparu z pokrzywy, wypada mi kilka włosów, a nawet zauważyłam parę krótkich nowych włosów.

Nagietek

Wszystkim osobom z problemami z wątrobą polecam pić napary z nagietka. Pół roku temu dowiedziałam się, że mam wrzody. Przez to często źle się czułam po posiłku. Odkąd Pani w zielarni poleciła mi napar z nagietka, jest o niebo lepiej.

Rumianek

Jestem osobą, która bardzo szybko się stresuje i traci panowanie nad sytuacją. Każdy nowy dzień w pracy czy inne wyzwania powodowały u mnie bóle żołądkowe ze stresu, pot i drżenie rąk. Odkąd piję napary z rumianku, jestem spokojniejsza i lepiej sypiam.

Jeżeli chcą się Państwo podzielić z nami swoją opinią, zapraszamy do kontaktu.
Chętnie usłyszymy pochwały oraz konstruktywną krytykę.